A+ A A-

Przebieg zlecenia genealogicznego:

1Zleceniodawca przedstawia swoje cele i oczekiwania oraz przesyła mailowo dane posiadane przez siebie, które są punktem wyjścia do rozpoczęcia poszukiwań genealogicznych.

2W terminie do pięciu dni udzielamy informacji o możliwościach podjęcia badań i wszelkich okolicznościach związanych z danym zleceniem. Dotyczy to przede wszystkim dostępności i rodzaju źródeł.

3Przedstawiamy przybliżony harmonogram działań i orientacyjny kosztorys. W przypadku dużego zlecenia genealogicznego proponujemy zazwyczaj podzielenie go na kilka etapów z rozliczeniem kosztów po zakończeniu każdego z nich. Określenie dostępności źródeł oraz orientacyjna wycena projektu są bezpłatne.

4Na koszty zlecenia składają się: czas poświęcony na kwerendę oraz opracowanie wyników badań. Dodatkowe koszty związane są z ewentualnymi: dojazdami, noclegami, opłatami za kopie niektórych dokumentów (głównie z urzędów stanu cywilnego), tłumaczeniami.

5Jeśli po zapoznaniu się ze szczegółami i orientacyjnym kosztorysem zleceniodawca zdecyduje się na rozpoczęcie poszukiwań genealogicznych, przesyła podpisane pełnomocnictwo upoważniające Genopolis do reprezentowania go w pozyskiwaniu informacji o rodzinie. Po otrzymaniu pełnomocnictwa niezwłocznie przystępujmy do realizacji zlecenia.

mfx опционыобзоры китайских смартфоновнабор кастрюльvsemsmartсоздание турфирмыкупить планшет 10титан трейд официальный сайтАлександр Фильчаков Васильевичпрокурор харьковской областиdostavka spaceсмс профи

Genopolis

© 2012 - 2018 Genopolis | realizacja: e/kreacje.pl