A+ A A-

Założycielem Genopolis jest Ireneusz Miraś, absolwent Wydziału Historycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Genealogią zajmuje się od końca lat 90. Członek Association of Professional Genealogists, Polskiego Towarzystwa Genealogicznego, Małopolskiego Towarzystwa Genealogicznego, Radomskiego Towarzystwa Naukowego oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Garbatki. Aktywny uczestnik genealogicznych forów internetowych.

 

W kręgu zainteresowań założyciela znajduje się (oprócz polskiej genealogii) historia Polski od średniowiecza po wiek XX, a zwłaszcza przeszłość Małopolski w jej szerokich, przedrozbiorowych granicach z Krakowem, Sandomierzem, Lublinem, Radomiem, Kielcami, Częstochową i Tarnowem. Obszerna wiedza i bogata biblioteka na temat ludności miast i wsi (między innymi na tym obszarze) ma niebagatelny wpływ na sukces w poszukiwaniach genealogicznych.

 

Zakres terytorialny poszukiwań nie ogranicza się jednak tylko do Małopolski, ale obejmuje całość obszaru przedrozbiorowej Rzeczypospolitej, który od końca XVIII do początków XX wieku znalazł się w granicach zaborów: austiackiego (Galicja), rosyjskiego i pruskiego.

лобановский александр интервьюакустическая система jbl101 otzyvкак подобрать румяна под цвет кожиСкачать программу для взлома одноклассниковsms лохотронковбойские двери механизм купитьФільчаков прокурорвизитки сделать самомукупить литые дискилогистическая компания киев

Genopolis

© 2012 - 2018 Genopolis | realizacja: e/kreacje.pl